Social networks wall (3.0.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау
