Social networks wall (3.0.2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
