Social networks wall (3.0.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت
