Social networks wall (3.0.3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Social networks
gl: Redes sociais

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Display
gl: Visualización

en: Widget
gl: Control

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
