Social networks wall (3.0.3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Display
id: Tampilan

en: Widget
id: Piranti

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Weight for @title
id: Bobot @title
