Social networks wall (3.0.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ
