Social networks wall (3.0.3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Social networks
ru: Социальные сети

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Display
ru: Отображение

en: Widget
ru: Виджет

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Weight for @title
ru: Вес @title
