Social networks wall (3.0.3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Social networks
sv: Sociala nätverk

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Display
sv: Visa

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
