Social networks wall (3.0.3) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Display
tr: Gösterim

en: Widget
tr: Arayüz kontrolü (widget)

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Social
tr: Sosyal
