Social networks wall (3.0.4) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Display
fa: نمایش

en: ID
fa: شناسه

en: Widget
fa: ساختار

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Weight for @title
fa: وزن @title
