Social networks wall (3.0.4) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Social networks
hr: Socijalne mreže

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Display
hr: Prikaz

en: Widget
hr: Cinculator

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
