Social networks wall (3.0.4) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Social networks
pl: Portale społecznościowe

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
