Social networks wall (3.0.4) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Social networks
ta: சமூக வலைப்பின்னல்கள்

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Display
ta: காட்சி

en: Widget
ta: விட்ஜெட்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
