Social networks wall (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
