Social networks wall (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
