Social networks wall (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Display
it: Visualizzazione

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Weight for @title
it: Peso per @title
