Social networks wall (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Display
lt: Rodymas

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Weight for @title
lt: @title svoris
