Social networks wall (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Display
oc: Afichatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
