Social networks wall (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Social networks
te: సామాజిక జాలాలు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Display
te: చూపు
