Social networks wall (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Display
jv: Tampilan

en: Widget
jv: Piranti

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
