Social networks wall (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Display
mr: दाखवा

en: ID
mr: आय डी
