Social networks wall (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: ID
ne: परिचय

en: Machine name
ne: मशीन नाम
