Social networks wall (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Display
vi: Hiển thị

en: ID
vi: Mã

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
