Social networks wall (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Display
ro: Afișaj

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
