Social networks wall (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Display
sl: Prikaz

en: Widget
sl: Gradnik

en: Machine name
sl: Strojno ime
