Social networks wall (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Display
th: แสดงผล

en: ID
th: ไอดี

en: Widget
th: วิดเจ็ต

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
