Social networks wall (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Display
bg: Дисплей

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
