Social networks wall (8.x-1.5) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Display
gu: પ્રદર્શન
