Social networks wall (8.x-1.5) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: ID
kn: IDE ಗಳು
