Social Base (1.0.0) - en to el translation catalogue (40 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Subject
el: Θέμα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Language
el: Γλώσσα

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Comments
el: Σχόλια

en: On
el: Ανοικτό

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Menu
el: Μενού

en: Files
el: Αρχεία

en: Last post
el: Τελευταία δημοσίευση

en: Submitted
el: Υποβλήθηκε

en: Off
el: Κλειστό

en: %time ago
el: %time πριν

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Close
el: Κλείσιμο

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Topics
el: Θέματα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: current revision
el: τρέχουσα αναθεώρηση

en: by
el: από

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την

en: This field is required
el: Αυτό το πεδίο είναι απαραίτητο

en: Drag to re-order
el: Μετακινήστε για ανακατάταξη

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
el: Επαναταξινόμηση των γραμμών με τις αριθμητικές βαρύτητες αντί για σύρσιμο.

en: View profile
el: Προβολή προφίλ

en: You have unsaved changes.
el: Έχετε αλλαγές που δεν έχουν αποθηκευτεί.
