Social Base (1.1.2) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Subject
bs: Naslov

en: Actions
bs: Akcije

en: Language
bs: Jezik

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Comments
bs: Komentari

en: Tags
bs: Tagovi

en: Search
bs: Pretraga

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Menu
bs: Meni

en: Last post
bs: Zadnji post

en: %time ago
bs: prije %time

en: Address
bs: Adresa

en: Edit group
bs: Izmjeni grupu

en: @time ago
bs: prije @time

en: Topics
bs: Teme

en: Posts
bs: Postovi

en: current revision
bs: trenutna revizija

en: by
bs: od

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Drag to re-order
bs: Povuci za razmještaj.
