Social Base (1.2.0) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Subject
gu: વિષય

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: On
gu: ચાલુ

en: Search
gu: શોધ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: %time ago
gu: %time પહેલા

en: Close
gu: બંધ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: @time ago
gu: @time પહેલા

en: Topics
gu: વિષયો

en: Contact information
gu: સંપર્ક માહિતી

en: Interests
gu: રસપ્રદ પ્રવૃતિઓ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
