Social Base (1.3.1) - en to sl translation catalogue (34 entries)

en: Home
sl: Domov

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Language
sl: Jezik

en: Read more
sl: Preberite več

en: Comments
sl: Komentarji

en: Tags
sl: Oznake

en: Search
sl: Išči

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Menu
sl: Meni

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Close
sl: Zapri

en: Hidden
sl: Skrito

en: Attachments
sl: Priponke

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Topics
sl: Tematike

en: Posts
sl: Prispevki

en: current revision
sl: aktualna različica

en: by
sl: spisal %s

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Path to custom logo
sl: Pot do svojega logotipa

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Drag to re-order
sl: Preuredi z vlečenjem

en: User pictures in posts
sl: Prikaži uporabnikovo sličico v objavi

en: User pictures in comments
sl: Prikaži uporabnikovo sličico v komentarju
