Social Base (1.3.3) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Language
ga: Teanga

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: %time ago
ga: %time ó shin

en: Phone
ga: Fón

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh
