Social Base (1.3.3) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: @time ago
or: @time ପୁର୍ବରୁ

en: Logo settings
or: ପ୍ରତୀକ ବିନ୍ୟାସ
