Social Base (1.3.4) - en to ca translation catalogue (73 entries)

en: Home
ca: Inici

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Content
ca: Contingut

en: Group
ca: Grup

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Language
ca: Llengua

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Comments
ca: Comentaris

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: unpublished
ca: sense publicar

en: Search
ca: Cerca

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Menu
ca: Menú

en: Files
ca: Fitxers

en: Last post
ca: Darrer article

en: Submitted
ca: Tramès

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Event type
ca: Tipus d'event

en: Off
ca: Inactiu

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: %time ago
ca: fa %time

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: group
ca: grup

en: Forum
ca: Fòrum

en: Close
ca: Tanca

en: Edit group
ca: Edita grup

en: Collapsible
ca: Col·lapsable

en: Hidden
ca: Ocult

en: Accept
ca: Accepta

en: @time ago
ca: fa @time

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: current revision
ca: revisió actual

en: More options
ca: Més opcions

en: Join
ca: Uneix-te a

en: by
ca: per

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Leave group
ca: Doneu-vos de baixa del grup

en: 1 member | @count members
ca[0]: 1 membre
ca[1]: @count membres

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Path to custom logo
ca: Camí al logotip personalitzat

en: Featured
ca: Distintiu

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Drag to re-order
ca: Arrossegueu per canviar l'ordre

en: Pagination
ca: Paginació

en: User pictures in posts
ca: Imatges d'usuari en els articles

en: User pictures in comments
ca: Imatges d'usuari en els comentaris

en: Sort descending
ca: Ordena de forma descendent

en: Sort ascending
ca: Ordena de forma ascendent

en: Author name
ca: Nom de l'autor

en: User menu
ca: Menú d'usuari

en: User verification status in comments
ca: Estat de verificació de l'usuari en els comentaris

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
ca: Reordeneu les files per pes numèric en comptes d'arrossegar-les.

en: Logo settings
ca: Paràmetres del logotip

en: Last page
ca: Última pàgina

en: View profile
ca: Veure el perfil

en: You have unsaved changes.
ca: Teniu canvis no desats.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: Encara no heu creat cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create_content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir un tipus de contingut nou.

en: Book traversal links for
ca: Enllaços relacionats de

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Use the logo supplied by the theme
ca: Utilitza el logotip proporcionat pel tema

en: Use the favicon supplied by the theme
ca: Utilitza el favicon proporcionat pel tema
