Social Base (2.0.0) - en to ar translation catalogue (55 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Content
ar: المحتوى

en: Group
ar: المجموعة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Language
ar: اللغة

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Comments
ar: التعليقات

en: On
ar: في

en: Tags
ar: وسوم

en: unpublished
ar: غير منشور

en: Search
ar: بحث

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Menu
ar: القائمة

en: Files
ar: الملفات

en: Last post
ar: آخر موضوع

en: Submitted
ar: تم الإرسال

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Off
ar: إيقاف

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Visibility
ar: الرؤية

en: %time ago
ar: منذ %time

en: Address
ar: العنوان

en: group
ar: مجموعة

en: Forum
ar: المنتدى

en: Close
ar: إغلاق

en: Hidden
ar: مخفي

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Topics
ar: المناقشات

en: Posts
ar: المحتوى

en: current revision
ar: المراجعة الحالية

en: by
ar: كتبه

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Path to custom logo
ar: مسار الشعار الطيع

en: Featured
ar: متميز

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Favicon
ar: أيقونة الموقع

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Drag to re-order
ar: اسحب لتغير الترتيب

en: User pictures in posts
ar: صور المستخدمين في الرسائل

en: User pictures in comments
ar: صور المستخدمين في التعليقات

en: Add image
ar: أضف صورة

en: Sort descending
ar: التصنيف التنازلي

en: User menu
ar: قائمة المستخدم

en: User verification status in comments
ar: حالة التحقق من المستخدم في التعليقات

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
ar: إعادة ترتيب السطور حسب وزن رقمي بدلا من سحبها.

en: Logo settings
ar: إعدادات الشعار

en: Book traversal links for
ar: كتاب روابط اجتياز لـ
