Social Base (2.1.2) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Subject
ht: Sijè

en: Language
ht: Lang

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Search
ht: Chèche

en: Files
ht: Fichye

en: Page title
ht: Tit paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Footer
ht: Pye paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Author name
ht: Non otè a
