Social Base (2.1.3) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: Home
af: Tuis

en: E-mail
af: E-pos

en: Content
af: Inhoud

en: Group
af: Groep

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Language
af: Taal

en: Read more
af: Lees meer

en: Comments
af: Kommentaar

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Search
af: Soek

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Last post
af: Laaste pos

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: %time ago
af: %time gelede

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: current revision
af: huidige weergawe

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: by
af: deur

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Path to custom logo
af: Pad na alternatiewe logo

en: Content bottom
af: Onderste inhoud

en: User pictures in posts
af: Gebruikersprentjies in inhoud

en: User pictures in comments
af: Gebruikersprentjies in kommentaar
