Social Base (2.1.3) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Home
si: නිවස

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Group
si: සමූහය

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Language
si: භාෂාව

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: Search
si: සොයන්න
