Social Base (2.1.7) - en to jv translation catalogue (36 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Group
jv: Grup

en: Subject
jv: Subyek

en: Actions
jv: Aksi

en: Language
jv: Basa

en: Read more
jv: Candhaké

en: Comments
jv: Komèntar

en: Tags
jv: Tautan

en: Search
jv: Goléki

en: Message
jv: Pesen

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: %time ago
jv: %time kepengker

en: Hidden
jv: Umpetan

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Posts
jv: Kiriman

en: current revision
jv: révisian saiki

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Path to custom logo
jv: Path marang logo kostum

en: Featured
jv: Fitur

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Drag to re-order
jv: Gérédi kanggo ngurutaké

en: User pictures in posts
jv: Potret panganggo nang tulisan

en: User pictures in comments
jv: Potret panganggo nang komèntar

en: User verification status in comments
jv: Nlisik status panganggo nang komèntar

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
jv: Ngatur ulang barisan nganggo nomer bobot ngganténi nggéréd.

en: Logo settings
jv: Setingan logo
