Social Base (2.4.0) - en to ku translation catalogue (37 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Language
ku: زمان

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Message
ku: پەیام

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Menu
ku: پێڕست

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Visibility
ku: بینایی

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Hidden
ku: شارراوە

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: current revision
ku: پێداچوونەوەی ئێستا

en: by
ku: له‌لایه‌ن

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Path to custom logo
ku: ڕێرەو بۆ لۆگۆی راسپێردراو

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Drag to re-order
ku: پەلکێشی بکە بۆ دووبارە ڕێکخستنەوە

en: User pictures in posts
ku: وێنه‌ی به‌کارهێنه‌ر له‌ بابه‌تدا

en: User pictures in comments
ku: وێنه‌ی به‌کارهێنه‌ر له‌ بۆچوونه‌کان

en: User menu
ku: پێڕستی بەکارهێنەر
