Social Base (2.4.10) - en to bg translation catalogue (41 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Content
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Comments
bg: Коментари

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Search
bg: Търси

en: Message
bg: Съобщение

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Menu
bg: Меню

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Visibility
bg: Видимост

en: %time ago
bg: преди %time

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Forum
bg: Форум

en: Hidden
bg: Скрит

en: @time ago
bg: преди @time

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: current revision
bg: текуща редакция

en: by
bg: от

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Path to custom logo
bg: Път към потрбителско лого

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Drag to re-order
bg: Влачи за промяна на подредбата

en: User pictures in posts
bg: Потребителски изображения в публикации

en: User pictures in comments
bg: Потребителски изображения в коментари

en: User menu
bg: Потребителско меню

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
bg: Пренареди редовете по тегло, вместо с влачене
