Social Base (2.4.3) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Group
mg: Vondrona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa

en: Language
mg: Teny

en: Read more
mg: Tohiny

en: Comments
mg: Heviteny

en: Search
mg: Karoka

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy
