Social Base (2.4.6) - en to uk translation catalogue (94 entries)

en: Home
uk: Головна

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Content
uk: Вміст

en: Group
uk: Група

en: Subject
uk: Тема

en: Actions
uk: Дії

en: Language
uk: Мова

en: Read more
uk: Читати далі

en: Comments
uk: Коментарі

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: unpublished
uk: неопубліковане

en: Search
uk: Пошук

en: Message
uk: Повідомлення

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Menu
uk: Меню

en: Files
uk: Файли

en: Last post
uk: Останній допис

en: Submitted
uk: Надіслано

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Event type
uk: Тип події

en: Off
uk: Вимкнено

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Visibility
uk: Видимість

en: %time ago
uk: %time тому

en: Phone
uk: Телефон

en: Address
uk: Адреса

en: group
uk: група

en: Forum
uk: Форум

en: Close
uk: Закрити

en: Edit group
uk: Редагувати групу

en: Private message
uk: Приватне повідомлення

en: Collapsible
uk: Згортуване

en: Hidden
uk: Приховано

en: Cover image
uk: Зображення обкладинки

en: @time ago
uk: @time тому

en: Topics
uk: Теми

en: Posts
uk: Дописи

en: Contact information
uk: Контактна інформація

en: public
uk: загальнодоступні

en: current revision
uk: поточна редакція

en: Schema
uk: Схема

en: More options
uk: Додаткові параметри

en: Content top
uk: Вміст зверху

en: by
uk: за авторством

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: 1 member | @count members
uk[0]: @count учасник
uk[1]: @count учасника
uk[2]: @count учасників

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Edit content
uk: Редагувати вміст

en: Interests
uk: Інтереси

en: Path to custom logo
uk: Шлях до власного логотипа

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Intro
uk: Вступ

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Favicon
uk: Іконка favicon

en: Content bottom
uk: Вміст знизу

en: Remove image
uk: Вилучити штамп

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Created on
uk: Дата створення

en: This field is required
uk: Це поле обов'язкове

en: Drag to re-order
uk: Перетягнути для перевпорядкування

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: User pictures in posts
uk: Картинки користувачів у дописах

en: User pictures in comments
uk: Картинки користувачів у коментарях

en: Add image
uk: Додати зображення

en: Sort descending
uk: Впорядкування за спаданням

en: Sort ascending
uk: Впорядкування за зростанням

en: Author name
uk: Ім’я автора

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: User menu
uk: Меню користувача

en: User verification status in comments
uk: Стан перевірки користувача в коментарях

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
uk: Перевпорядкування рядків за числовою вагою замість перенесення.

en: Secondary navigation
uk: Другорядна навіґація

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель

en: Edit @label
uk: Редагувати @label

en: Logo settings
uk: Налаштування логотипа

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: View profile
uk: Переглянути профіль

en: Hero
uk: Герой

en: You have unsaved changes.
uk: Ви маєте незбережені зміни

en: Colorize Buttons
uk: Розфарбувати кнопки

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
uk: Жодного типу матеріалу поки не створено. Щоб додати новий тип матеріалу, відвідайте сторінку <a href="@create_content">створення типів матеріалу</a>.

en: Book traversal links for
uk: Книжкові перехресні посилання для

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Use the logo supplied by the theme
uk: Використовувати логотип, пропонований темою

en: Use the favicon supplied by the theme
uk: Використовувати іконку favicon, пропоновану темою

en: @count like | @count likes
uk[0]: @count вподобайка
uk[1]: @count вподобайки
uk[2]: @count вподобайок

en: Favicon settings
uk: Налаштування Favicon
