Social Base (2.4.8) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Language
os: Æвзаг

en: Comments
os: Комментари

en: Tags
os: Тегтæ

en: Search
os: Агуырд

en: Message
os: Хъусинаг

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ
