Social Base (2.4.9) - en to nl translation catalogue (100 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Content
nl: Inhoud

en: Group
nl: Groep

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Language
nl: Taal

en: Read more
nl: Lees meer

en: Comments
nl: Reacties

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: Search
nl: Zoeken

en: Message
nl: Bericht

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Files
nl: Bestanden

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Submitted
nl: Ingediend

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Event type
nl: Evenementtype

en: Off
nl: Uit

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: %time ago
nl: %time geleden

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: group
nl: groep

en: Close
nl: Sluiten

en: Edit group
nl: Groep bewerken

en: Private message
nl: Privébericht

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Hidden
nl: Verborgen

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Posts
nl: Berichten

en: Contact information
nl: Contactinformatie

en: public
nl: openbaar

en: current revision
nl: huidige revisie

en: More options
nl: Meer opties

en: Content top
nl: Bovenkant inhoud

en: by
nl: door

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: 1 member | @count members
nl[0]: 1 lid
nl[1]: @count leden

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Edit content
nl: Inhoud bewerken

en: Interests
nl: Interesses

en: Path to custom logo
nl: Pad naar eigen logo

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Intro
nl: Introductie

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Content bottom
nl: Onderkant inhoud

en: Remove image
nl: Afbeelding verwijderen

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Created on
nl: Aangemaakt op

en: View Profile
nl: Profiel bekijken

en: Event date
nl: Evenementdatum

en: Drag to re-order
nl: Slepen om de volgorde te wijzigen

en: Pagination
nl: Paginering

en: User pictures in posts
nl: Gebruikersafbeeldingen in berichten

en: User pictures in comments
nl: Gebruikersafbeeldingen in reacties

en: Add image
nl: Afbeelding toevoegen

en: Sort descending
nl: Aflopend sorteren

en: Sort ascending
nl: Oplopend sorteren

en: Author name
nl: Naam auteur

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: User menu
nl: Gebruikersmenu

en: User verification status in comments
nl: De verificatiestatus van de gebruiker in reacties

en: Features settings
nl: Instellingen voor Features

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
nl: Herschik de rijen op basis van gewicht, in plaats van slepen.

en: Secondary navigation
nl: Secundair menu

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk

en: Edit @label
nl: @label bewerken

en: Logo settings
nl: Logo-instellingen

en: community
nl: gebruikersgroep

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Write a comment...
nl: Schrijf een reactie...

en: View profile
nl: Profiel bekijken

en: Event location
nl: Evenementlocatie

en: You have unsaved changes.
nl: Er zijn niet-opgeslagen wijzigingen.

en: Toggle navigation
nl: Navigatie wisselen

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: Er zijn nog geen inhoudstypes aangemaakt. Ga naar de pagina <a href="@create_content">inhoudstype toevoegen</a> om een inhoudstype aan te maken.

en: Book traversal links for
nl: Boeknavigatie-links voor

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Use the logo supplied by the theme
nl: Gebruik het logo van het thema

en: Use the favicon supplied by the theme
nl: Gebruik de favicon van het thema

en: Newer items
nl: Nieuwere items

en: Older items
nl: Oudere items

en: Profile tags
nl: Profiellabels

en: in group
nl: in groep

en: Total amount of comments
nl: Totaalaantal reacties

en: View activities
nl: Activiteiten bekijken

en: Closed group
nl: Besloten groep

en: What are you looking for ?
nl: Wat zoekt u?

en: Click to open search box
nl: Klik om het zoekveld te openen

en: <em>Configure account settings:</em> @label
nl: <em>Accountinstellingen configureren:</em> @label
