Social Base (2.5.0) - en to oc translation catalogue (54 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Content
oc: Contengut

en: Group
oc: Grop

en: Subject
oc: Objècte

en: Actions
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Comments
oc: Comentaris

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Search
oc: Recercar

en: Message
oc: Messatge

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Menu
oc: Menú

en: Files
oc: Fichièrs

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Submitted
oc: Somés

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Off
oc: Desactivat

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: %time ago
oc: I a %time

en: Address
oc: Adreça

en: Close
oc: Tampar

en: Edit group
oc: Editar lo grop

en: Hidden
oc: Amagat

en: @time ago
oc: i a @time

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: current revision
oc: version en cors

en: Schema
oc: Esquèma

en: by
oc: per

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Edit content
oc: Modificar lo contengut

en: Path to custom logo
oc: Camin cap a lo lògo personalizat

en: Featured
oc: Distintiu

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Drag to re-order
oc: Clicar-depausar per reorganizar

en: User pictures in posts
oc: Retrach dels utilizaires dins las contribucions

en: User pictures in comments
oc: Retrach dels utilizaires dins los comentaris

en: Sort descending
oc: Triar per òrdre descreissent

en: Sort ascending
oc: Triar per òrdre creissent

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: User menu
oc: Menut de l'utilizaire

en: User verification status in comments
oc: Estat de verificacion de l'utilizaire en los comentaris

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
oc: Reordeneu las files per pes numèric en comptes d'arrossegar-les.

en: Edit @label
oc: Modificar @label
