Social Base (2.5.10) - en to fi translation catalogue (75 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Content
fi: Sisältö

en: Group
fi: Ryhmä

en: Subject
fi: Aihe

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Comments
fi: Kommentit

en: On
fi: Käytössä

en: Tags
fi: Tagit

en: unpublished
fi: julkaisematon

en: Search
fi: Etsi

en: Message
fi: Viesti

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Menu
fi: Valikko

en: Files
fi: Tiedostot

en: Last post
fi: Uusin kirjoitus

en: Submitted
fi: Lisätty

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Off
fi: Pois päältä

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: %time ago
fi: %time sitten

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: group
fi: ryhmä

en: Forum
fi: Foorumi

en: Close
fi: Sulje

en: Edit group
fi: Muokkaa ryhmää

en: Private message
fi: Yksityisviesti

en: Collapsible
fi: Supistettavissa

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Topics
fi: Aiheet

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: Contact information
fi: Yhteystiedot

en: current revision
fi: Nykyinen versio

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: by
fi: Kirjoittanut

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Edit content
fi: Muokkaa sisältöä

en: Path to custom logo
fi: Oman logon polku

en: Featured
fi: Esitelty

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Created on
fi: Luotu

en: Drag to re-order
fi: Järjestele vetämällä

en: Pagination
fi: Sivutus

en: User pictures in posts
fi: Käyttäjien kuvat kirjoituksissa

en: User pictures in comments
fi: Käyttäjien kuvat kommenteissa

en: Sort descending
fi: Lajittele laskevasti

en: Sort ascending
fi: Lajittele nousevasti

en: Author name
fi: Kirjoittajan nimi

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: User menu
fi: Käyttäjävalikko

en: User verification status in comments
fi: Käyttäjän varmennuksen tila kommenteissa

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
fi: Uudelleenlajittele rivit numeerisen painon mukaan vedä-pudota toiminnon sijaan.

en: Secondary navigation
fi: Toissijainen navigaatio

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki

en: Edit @label
fi: Muokkaa @label

en: Logo settings
fi: Logon asetukset

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: View profile
fi: Näytä profiili

en: You have unsaved changes.
fi: Sinulla on tallentamattomia muutoksia.

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Use the logo supplied by the theme
fi: Käytän teeman oletuslogoa

en: Use the favicon supplied by the theme
fi: Käytä teeman oletuspikakuvaketta
