Social Base (2.5.10) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Tags
my: Tag များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Menu
my: မီနူး

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: %time ago
my: လွန်ခဲ့သည့် %time က

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Logo settings
my: အမှတ်သင်္ကေတ အစီအမံများ
